• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Гостьовий будинок в Харкові GIZ

Назва проекту та функціональне призначення Хостел в Харкові GIZ
Адреса Вул. Мира в м. Харкові
Площа земельної ділянки 0,5308 га
Загальна площа об’єкта 1158 м²
Рік проектування 2017-2018
Етапи проектування Ескізний проект, Робочий проект, експертиза, авторський нагляд, введення в експлуатацію.
ГАП Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Юлія Жмурко

Територія Харківського міського центру реінтеграції бездомних осіб розташована в житловому кварталі, обмеженому вулицею Миру, вулицею Електровозною і переулком Івана Каркача, в Індустріальному адміністративному районі м. Харкова. Територія центру реінтеграції огороджена. Огорожа металева, ґратчаста. В’їзд і входи на територію передбачено з боку вулиці Електровозної.

Будівля міського центру реінтеграції, що підлягає реконструкції – двоповерхова із плоскою покрівлею. Будівля безпідвальна. Планувальні рішення дещо змінено: поліпшено планування санітарних вузлів, що відповідає нормативам, запроектовано санвузол для інвалідів. У приміщеннях вхідної групи (тамбурів, вестибюля) вирівняна відмітка підлоги. Змінами в плануванні вхідних груп забезпечено необхідними нормативними евакуаційними виходами. Реконструкцією, окрім зміни планувань та забезпечення необхідних евакуаційних виходів, виконано заміну всіх інженерних систем та утеплення будівлі.