• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Компанія ТОВ «Аркстоун» має досвід проектування та супроводу будівництва як малих, так і великих об’єктів. Компанія спеціалізується на комплексному проектуванні об’єктів, що включає не лише розробку архітектурного вигляду та конструкцій, а й усієї інженерії.

За роки існування компанією спроектовано низку об’єктів різного призначення, включаючи індивідуальні та багатоквартирні житлові будинки, торгові центри, супермаркети, офісні центри, храми та храмові комплекси, виробничі та інженерні будівлі та споруди, аеровокзальні та транспортні будівлі та комплекси, складські комплекси. Більшість запроектованих об’єктів побудовано та здано в експлуатацію.

Компанія пропонує такі види інжинірингових послуг: Консультації, технічне обстеження будівель та споруд, виконання проектно-кошторисної документації стадій: ЕП (ескізний проект), П (проект), Р (робоча документація); виконує захист проектних експертних організацій, здійснює авторський нагляд та бере участь у здачі об’єкта в експлуатацію. Крім цього, за окремим договором компанія може отримати ТУ (технічні умови) та виконати узгодження проекту. У переважній більшості випадків компанія виступає Генпроектувальником.