• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Житловий комплекс на островах.

Функціональне призначен

Функціональне призначення

Житловий комплекс на островах
АдресаРайон селища Печеніги Харківської області
Площа земельної ділянки28 га
Загальна площа об’єктуПриблизно 900 м²
Рік проектування2013
Етапи проектуванняЕскізний проект, робочий проект, авторський нагляд
ГАПОлександр Саратов
АрхітекториОлександр Саратов, Олександр Данченко

На ділянці проектуються двоповерховий індивідуальний дачний будинок, підвальне приміщення, господарський блок. Для запобігання ерозії берега за проектом спеціалізованої організації проводиться укріплення берега дерев’яними сваями та організація пляжу. Ці заходи усувають загрозу обвалу берега, ерозії ґрунту, заболачування та валання дерев. Проектом передбачено будівництво індивідуального дачного будинку, господарського блоку та підвалу поза межами санітарно-охоронної зони Печенізького водосховища.

Проектований індивідуальний дачний будинок (двоповерховий) розташований у середині ділянки та органічно вписується в існуючу ситуацію, має вигідне орієнтування за світовими сторонами.

У всіх спальних кімнатах, їдальні та гостинній проектуються тераси. Між холом та гостинною проектується двосторонній камін. Усі спальні проектуються з власними санвузлами та гардеробами. У будинку передбачено санвузол для обслуговуючого персоналу, що виходить у хол. Вихід на горище передбачається з холу другого поверху.

Головний в’їзд на ділянку планується з східного боку з існуючої проїзду. На в’їзді передбачена тимчасова парковка для легкових автомобілів і блок господарських приміщень, який складається з приміщень охорони, господарських приміщень, котельні та критої площадки для перспективного встановлення дизель-генератора. З боку існуючого проїзду передбачається другий технічний в’їзд для обслуговування очисних споруд та вивезення сміття. В’їзд пожежної техніки на ділянку передбачається по проїзду з щебеневим покриттям з організацією обертової площадки біля проектованої будівлі.