• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Реконструкція недобудови під житловий будинок у Чугуєві

Назва проекту та Функціональне призначення Реконструкція недобудови під житловий будинок у Чугуєві
Адреса Вул. К. Лібкнехта у м. Чугуєві
Площа земельної ділянки 0,3590 га
Загальна площа об’єкту Приблизно 11489,6 м²
Рік проектування 2020-2021
Етапи проектування Ескізний проект, етап проекту
ГАП Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Олександр Данченко, Наталія Шаботінська, Владислава Шевченко

Будинок, який підлягає реконструкції (будівля, що не була завершена), планується розмістити на південній частині земельної ділянки. Будинок має восьмиповерхову конструкцію з цокольним поверхом, прямокутної форми в плані. Будинок знаходиться вздовж лінії забудови вулиці. На рівні першого поверху передбачено вбудовані громадські приміщення. На рівні цокольного поверху передбачена парковка для мешканців будинку.

На першому поверсі фасад, що виходить на вулицю, виконаний з повним склінням. Всі входи в громадську частину будинку обладнані зовнішніми сходами і пандусами. Вхід в житлову частину будинку здійснюється з боку внутрішнього двору через внутрішню ізольовану сходову клітину.

На внутрішньому дворі передбачено розміщення дитячого майданчика, господарської площадки, майданчика для сміттєвих контейнерів.

Проектом реконструкції передбачено розташування приміщень громадського призначення на рівні першого поверху; на цокольному поверсі передбачено розміщення кімнати охорони, інженерного вузла, електрощитової та парковки на 25 машиномісць. З другого поверху планується розміщення квартир. Проектом з другого по восьмий поверх передбачено 77 квартир: однокімнатних – 9, двокімнатних – 52 і трьохкімнатних – 16 квартир.