• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Кафе з вогнищем

Функціональне призначення Кафе з вогнищем
Адреса проспект Леніна, м. Харків
Площа земельної ділянки 0,0354 га
Загальна площа об’єкта 499,7 м²
Рік проектування 2006-2007
Етапи проектування Концепційний проект, Робочий проект, Авторський нагляд, Введення в експлуатацію
Головний архітектор-проектувальник Олександр Саратов
Головний конструктор Анатолій Бутенко
Архітектори Олександр Саратов, Дмитро Діденко, Надія Ліпінська за участю Віталія Кічигіна

Проектоване кафе з літньою терасою розташоване в районі житлового будинку №66 на проспекті Леніна у Дзержинському районі міста Харкова.

Площа ділянки складає 0,0354 га. З одного боку ділянку обмежує алея вздовж проспекту Леніна; з південної сторони – пішохідна доріжка, що веде углиб мікрорайону; з східної та північної сторон примикає сквер до проектованої ділянки.

Будівля кафе з літньою терасою – двоповерхова з підвалом.

Поверх на рівні -3,000 включає допоміжні приміщення кухні, приміщення та санвузли для персоналу кафе. Загальна кількість аварійних виходів – два. Сходова клітина в осях “5-6” веде на рівень 0,000, до вулиці. Другий аварійний вихід передбачено через вікно з приямком у вісі “1”. У осях “1-2” є сходи, які ведуть у сервіровочну на першому поверсі кафе. Двері на ці сходи зроблено вогнестійкими.

Поверх на рівні 0,000 включає їдальню кафе, допоміжні приміщення, санвузли для відвідувачів. Головний вхід у будівлю здійснюється з проспекту Леніна безпосередньо в їдальню. При вході передбачено повітряну теплову завісу. Другий аварійний вихід з зали веде через коридор на вулицю. У осях “1-2” є відкрита сходова клітина, що веде на другий поверх кафе.

На другому поверсі, на висоті 3.600 метрів, розташовано другий обідній зал кафе, VIP-зал та туалети для відвідувачів. Евакуаційними виходами з другого поверху є сходи в осях “1-2” та “5-6”.

На дах веде сходи-драбина, що забезпечує доступ до дахового газового кондиціонера (“руфтопу”).