• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Конна ферма в екопарку “Фельдман”

“`html
Функціональне призначення Конна ферма в Фельдман-екопарку
Адреса Поруч з Фельдман-екопарком, за адресою: вул. Київське шосе, с. Лісове
Площа земельної ділянки 0,5173 га
Загальна площа об’єкта (перший етап будівництва) 2410 м²
Рік проектування 2018 р.
Етапи проектування Ескізний проект
Генеральний архітектор-проектувальник Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Олена Овчарова, Олексій Мурас, Анна Ярошок
“`

Замовником планується виконати нове будівництво комплексу кінного господарства. Територію комплексу передбачається поділити на три зони:

  • 1 зона – зона утримання коней з адміністративно-побутовими приміщеннями, будівлями господарського та технічного забезпечення комплексу. 1 зону планується розташувати в північно-західній частині території, що розглядається;
  • 2 зона – зона відкритих манежів і левад. 2 зону планується розташувати в центральній та південній частині території, що розглядається;
  • 3 зона – зона відвідувачів з автостоянкою. 3 зону планується розмістити в північно-східній частині території, що розглядається.

Блок утримання коней планується виконати зблокованим з адміністративно-побутовим блоком та з блоком для відвідувачів, що наддасть зручне сполучення співробітників та відвідувачів з приміщенням зберігання коней. Головний фасад звернений на центральну частину території, шо розглядається, на якій планується розмістити комплекс манежів і левад другої зони.

Комплекс будівель та споруд господарського та інженерного призначення, який планується розмістити з північно-західного боку, планується виконати зблокованими, що дозволяє створити закрите господарське подвір’я з разворотним майданчиком для розвантаження твердого палива, підстилки і корму для коней. Також в єдиному об’ємі господарських споруд планується розмістити гараж для внутрішньомайданчикової техніки.

Композиція комплексу являє собою основну будівлю стайні, зблоковану  з адміністративно-побутовими приміщеннями і блоком господарських приміщень утворюють замкнуте внутрішнє простір господарського двору. Із зовнішнього боку будівлі стайні розташований основний манеж для верхової їзди та малий манеж для навчання. З боку автостоянки розташований вхід для відвідувачів комплексу. Нижче по рельєфу навколо манежів розташована зелена зона для випасу, що складається з декількох левад.