• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Медіа-центр для Євро-2012 з подальшою реконструкцією під автосалон.

Назва проєкту та Функціональне призначення Медіа-центр для Євро-2012 з подальшою реконструкцією під автосалон
Адреса Вул. Плеханівська, м. Харків
Площа земельної ділянки 0,25 га
Загальна площа об’єкта 2792,6 м²
Рік проектування 2012
Стадії проектування Ескізний проект
ГАП Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Олександр Євдокімов, Віталій Кічигін, Наталія Шаботінська

Участок проектування розташований в Комінтерновському районі м. Харкова в кварталі, обмеженому вул. Плеханівською, пер. Власовським, вул. Кремлівською, пер. Сапельника, на території “Заводу ім. Фрунзе”.

Поруч із проектованим об’єктом розташовані: автосалон, ТП “Завод ім. Фрунзе”, адміністративно-побутові будівлі. Напроти проектованого об’єкта розташований стадіон “Металіст”, поруч – готель, житлова територія. Межі ділянки вказані на графічній частині ГП. Ділянка має рівний рельєф, перепад висот становить 0,5 м.

Паралельно з будівлею проектується проїзд для легкового та громадського транспорту, автостоянка і зона зупинки для таксі та автобусів.

Проект передбачає реконструкцію частини колишнього цеху заводу з розміщенням в ньому медіа-центру. Частина реконструйованого будівлі має складну конфігурацію (в осях 56,3 на 49 м) з різною висотою – 1-2 пов. Максимальна висота будівлі 10 м (по кінцевику).

Реконструйована будівля є металевим каркасом з самонесучими стінами.

Згідно вимог УЄФА у реконструйованій будівлі передбачені приміщення для обслуговування журналістів та представників мас-медіа, які висвітлюватимуть події чемпіонату Євро-2012. Запроектовані зали для роботи журналістів, фоторепортерів, офіси представників УЄФА, приміщення для обслуговування фото- та відеоапаратури, серверна, кафетерій, санітарно-побутові та технічні приміщення. Будівля розрахована на роботу 350 журналістів та 150 фотографів.

Будівля представляє собою двохсвітний об’єм з трьома сходами, що з’єднують два рівні:

На відм. +-0,000 розташовані зони для роботи преси та фотографів, приміщення для обслуговування фото- та відеокамер, офіси, приміщення обслуговуючого персоналу, а також технічні та допоміжні приміщення, санвузли.

На відм. 4,650 розташовані зони для роботи преси та фотографів, кафетерій, приміщення обслуговуючого персоналу та санвузли.

Фасад, що виходить на Власовський переулок та вулицю Плеханівську, має повне остіклення, завершене парапетом, облицьованим алюмінієвими панелями. З боку вулиці Плеханівської виступає сходова клітина та навіс. У остіклення вставлені “глухі” частини порталів входу.

Будівля забезпечена всіма інженерними системами: системи вентиляції та кондиціонування, електропостачання, системи IT, телефонія, водопостачання та каналізація, протипожежні системи.

Після проведення чемпіонату будівля буде переобладнана в автосалон з центром сервісного обслуговування автомобілів.