• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Медичний складський комплекс

Функціональне призначення/ Назва проекту Складський комплекс медичного призначення
Адреса Вул. Озерна с. Котляри Харківського району Харківської області
Площа складу Приблизно 7000 м²
Площа земельної ділянки 1,9503 га
Загальна площа об’єкта 8845 м²
Рік проектування 2012
Етапи проектування Ескізний проект, етап Проект, робоча документація, авторський нагляд та введення в експлуатацію.
ГАП Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Дмитро Діденко, Станіслав Грибунін

Площа забудови проектованого складського комплексу – 0.768 га. У плані будівля має розміри по осях 188 м на 59 м. Кількість поверхів: 3 поверхи – торгово-адміністративний корпус (висота до 15 м); 1 поверх – складський корпус (висота до 10,5 м).

1-й поверх спроектовано на рівні 0.000, на ньому передбачено приміщення для побуту по осях “1-4” та складські приміщення по осях “5-25”, “26-34”;

2-й поверх – на рівні +3.600, на ньому передбачено приміщення адміністративно-торгового призначення;

3-й поверх – на рівні +7.200, на ньому передбачено приміщення адміністративно-торгового призначення;

Котельні на даху спроектовані на адміністративно-побутовому корпусі на рівні +10.800.

Під’їзди транспорту до комплексу передбачено з вул. Безлюдівської (за дорогою з асфальтовим покриттям, проведеною по сусідній ділянці на підставі договору службового користування) та з існуючого проїзду до сусідніх складських комплексів.

Основний в’їзд здійснюється з вул. Безлюдівська. Виїзд транспорту на існуючий проїзд сусідніх складських комплексів спроектовано як протипожежний.

Проект передбачає автостоянку на 17 автомобільних місць.

На території проектованого комплексу передбачено кільцевий об’їзд. Територія комплексу має значний перепад рельєфу, різниця в висотах доходить до 6 метрів. Головний в’їзд передбачено зі сторони вулиці Безлюдівської, по проектованому проїзду: транспорт працівників, після висадки пасажирів на обертовому майданчику перед будівлею, залишається на парковці, вантажний транспорт проїжджає далі до вантажного двору через кільцевий об’їзд. На вантажному дворі (зі сходу від комплексу) передбачена рампа з доклеверами для завантаження товарів на склад і навіс для завантаження товару на малогабаритний транспорт, який доставляє товар кінцевому споживачу.

Комплекс торгово-складських приміщень складається з торговельно-офісно-побутового корпусу висотою до 15 метрів; складського корпусу висотою до 10.5 метрів. Клас вогнестійкості – II. Металеві конструкції підлягають обробці вогнезахисними складами.

Будівля задумана як єдиний комплекс для прийому, зберігання та відвантаження-торгівлі медикаментами. У проектованому комплексі дотримані всі протипожежні, санітарні, технологічні та інші норми, що стосуються будівель даної типології.