• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Офіс Хлібороба

Назва проекту та функціональне призначення Офіс Хлібороба
Адреса Вул. Молодіжна, с. Нестерне Волчанського району Харківської області
Площа земельної ділянки 4,4 га
Загальна площа об’єкта 791,9 м²
Рік проектування 2016
Етапи проектування Ескізний проект, етап Робочий проект
ГАП Олександр Саратов
Архітектори: Олександр Саратов, Олександр Данченко

Проект передбачає будівництво 2-поверхової будівлі розміром у плані 15.350х32.250 на місці існуючої гаражної будівлі, яка підлягає знесенню. Основний вхід в будівлю передбачений зі сторони вул. Молодіжної. Під’їзд до будівлі проектується за існуючою схемою – з вул. Молодіжної. Біля основного входу в будівлю передбачено гостьове автостоянка на 3 місця. Навколо будівлі передбачається круговий об’їзд для доступу до будівлі пожежних команд. Передбачається встановлення протипожежного наземного резервуара для потреб зовнішнього пожежогасіння. Для вирішення каналізації будівлі передбачається будівництво підземних очисних споруд і резервуара-акумулятора умовно чистих вод.

Проектом передбачено поділ плану першого поверху на три функціональні зони: в осях 1-7, А-І вестибюль залу нарад; В осях 7-13, Ж-І допоміжні і технічні приміщення; в осях 8-9, Б-Е кімнати відпочинку. До вестибюлю прилягають приміщення охорони та ліфтово-сходовий вузол, який веде до приміщень другого поверху.

На другому поверсі розташовані приміщення дирекції, бухгалтерії та кабінети працівників.

Евакуація з другого поверху забезпечена двома евакуаційними сходами (тип СК1). Один з сходів веде безпосередньо на вулицю.