• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Офісний центр “Woomy” на Московському проспекті

Назва проекту та Функціональне призначення Офісний центр “Woomy” на Московському проспекті
Адреса Московський проспект, м. Харків
Площа земельної ділянки 2.1 га
Загальна площа об’єкта 15162,5 м²
Рік проектування 2013
Дизайн-концепт Команда ZAarchiteсts (Дмитро Жуйков, Аріна Агєєва, Юрій Бендасов)
Етапи проектування Ескізний проект, Стадія Проект; Робоча документація, Авторський нагляд
Генеральний архітектор проекту Александр Саратов
Архітектори: Александр Саратов, Александр Данченко, Дмитро Діденко, Максим Булат, Сергій Тихонов, Сергій Неласий, Наталія Шаботінська, Світлана Тертична

На українську:

На проектованій ділянці розташовані 8-поверхова будівля колишнього проектного інституту, двоповерхові та трьохповерхові будівлі господарських споруд і РП 550, а також старі нежитлові будівлі та металеві павільйони, які підлягають зносу. Реконструкцією передбачається об’єднати восьмиповерхову будівлю та будівлі, розташовані у дворі, в єдиний функціональний комплекс з торговими, офісними приміщеннями та приміщеннями соціокультбіта.

Проект включає реконструкцію восьмиповерхової будівлі та двоповерхової, розташованої у дворі, та їх об’єднання в єдиний функціональний комплекс, який буде призначений для роботи ІТ-спеціалістів. Для цього створюється єдина робоча та відпочинкова зона.

У реконструйованій будівлі передбачено розміщення офісних, торгових та спортивно-розважальних приміщень, кафе, готелю, приміщень коворкінгу.

Крім того, в підвалі передбачено розміщення основних приміщень інженерного призначення: водомережі, насосної для пожежогасіння, електрощитової, комунікаційних вузлів, венткамери.

У трьохповерховій будівлі планується розміщення дитячого центру розвитку, тренажерних, приміщень для занять тенісом, салону краси, художньої майстерні та торгових приміщень.