• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Пасічник для собак в Фельдман-екопарку

Функціональне призначення Пасічник для собак в Фельдман-екопарку
Адреса Фельдман-екопарк за адресою: вул. Київське шосе, с. Лісне
Площа земельної ділянки 4,9 га
Загальна площа об’єкта (перший етап будівництва) 3213,7 м²
Рік проектування 2017 р.
Етапи проектування Ескізний проект
Головний архітектор-проектувальник (ГАП) Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Ігор Носік, Олексей Мурас, Єлена Овчарова

Територія передбаченого розташування комплексу реконструкції інтегрованого майнового комплексу табору “Динамо” для кінологів в Харківській області, Дергачівському районі, селищі Черкаська Лозова, вул. Київське шосе.

Передбачається організація території табору кінологів з поділом на дві зони: 1-ша – зона утримання собак і 2-га зона – зона кінологів та відвідувачів табору. На 1-й зоні розташовані будівлі для обслуговування собак: 2 блоки вольєрів, ветеринарний блок, блок карантину, блок родильництва, адміністративний блок для обслуговуючого персоналу. У другій зоні проектованого комплексу розташовані будівлі громадського призначення та тимчасового утримання собак: спальний корпус, будівля шоу-руму. Кожна будівля спроектована з урахуванням особливостей технології кінології та санітарних норм.

Композиція табору кінологів ґрунтується на ідеї деликатного вписання в існуючий лісовий ландшафт, займаючи відношення підпорядкованої позиції до нього. У проекті це досягнуто завдяки спів-масштабності проектованих просторів із природними, існуючими конкретно в даному місці, а також лаконічністю форм проектованих будівель. Вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів диктується вимогами екологічності, функціональності та зорової легкості.