• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Реконструкція старого аеровокзалу аеропорта Львова на VIP-термінал

Функціональне призначення/ Назва проекту Реконструкція старого аеровокзалу аеропорту Львів під VIP-термінал
Адреса вул. Люблінська, 168 літ.Г11-2 аеропорт Львів
Пропускна здатність 50 пасаж/год
Площа земельної ділянки 2 га
Загальна площа об’єкта 2162,7 м²
Рік проектування 2013
Етапи проектування Ескізний проект, Робочий проект
ГАП Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Олександр Данченко, Сергій Тихонов, Алена Юхименко за участю Дениса Божка

Проект передбачає реконструкцію існуючого будівельного аеровокзалу для створення терміналу підвищеного комфорту (VIP-термінал) та благоустрій прилеглої території з організацією автостоянок для пасажирів терміналу. У даному обсязі представлені концептуальні рішення щодо проведення робіт з реконструкції існуючого аеровокзалу для створення терміналу підвищеного комфорту (VIP-термінал). Зазначено, що будівля існуючого аеровокзалу не є об’єктом архітектурної спадщини. Земельна ділянка надана в оренду відповідно до рішення Львівської міської ради, технічний паспорт будівлі МіськБТІ № 1046.

Площа залягання проектованого VIP-терміналу становить 0,2129 га, розміри будівлі: за осями 25 метрів на 112 метрів і висота до шпиля – 32 метри.

Будівля аеровокзалу є домінуючим елементом у композиції, обрамлюючи просторову вісь вулиці Люблінська, і є найбільш соціально значущим об’єктом з великим, статичним об’ємом. Цей підхід також підтримується в знову формованій композиції.

У проекті передбачено комплекс робіт з ремонту фасадів та громадських інтер’єрів будівлі. Дизайн інтер’єрів офісних приміщень планується розробляти відповідно до побажань представництв авіакомпаній.

Ремонтні роботи по фасадах включають:

  • – зняття пізніх штукатурних і забарвлень шарів з штукатурки будівлі, з деталей і елементів декору;
  • – відновлення пошкоджених ділянок штукатурки;
  • – відновлення втрачених елементів фасадів;
  • – заміну елементів фасадів, які були встановлені при проведенні реставраційних робіт в 1999 році, що зруйнувалися;
  • – заміна вітража головного входу; усунення розширення до рівня підлоги 2-х віконних отворів двусітних залів правого і лівого крил будівлі;
  • – заміна вікон.

Відновлення деталей і елементів фасадів виконується на підставі натурних обмірів, архівних документів і історичних фотографій.

Інтер’єри передбачається відновлювати максимально близько до первинного вигляду. Для виконання проектних і реставраційних робіт по специфічних елементах інтер’єрів і фасадів обєкта будуть притягнені профільні фахівці, що позитивно зарекомендували себе при проведенні аналогічних робіт.