• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Школа в селищі Бабаї

Назва проекту та функціональне призначення Школа в селищі Бабаї
Адреса вул. Шевченка, смт. Бабаї, Харківський район, Харківська область
Площа земельної ділянки 0,9 га
Загальна площа об’єкта 3319 м²
Рік проектування 2015
Етапи проектування Ескізний проект, Робочий проект, експертиза
ГАП Олександр Саратов
Архітектори: Олександр Саратов, Олександр Данченко

Існуюча будівля школи одноповерхова п-подібної форми утворює внутрішній двір з південною орієнтацією, в західній частині ділянки школи мається недобудова, що підлягає розбіранню. Проектом передбачається забудова внутрішнього двору, а також прибудова із західного боку 3-х поверхового навчального корпусу та з північного боку – спортзалу з роздягальнями.

Навколо будівлі школи передбачається круговий об’їзд для доступу до будівлі пожежних команд.  Проектом передбачається перенесення будівлі котельні в західну частину ділянки, господарський двір їдальні.В господарському дворі передбачається будівництво  нової газової котельні.

Сміттєві контейнери розташовуються на господарському дворі на відстані 25 метрів від будівлі школи. У північній частині ділянки, виходячи на вул. Фрунзе розташовуються спорт майданчики, для заняття фізкультурою. По периметру ділянка обнесена парканом. Головний вхід на територію передбачається з боку вул. Шевченко. Проектом на шкільній території  передбачена висадка чагарників і дерев і газонів.

Реконструюється будівлю школи проектується як загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів (5-11-й класи), загальною місткістю 300 місць, (2-е паралелі з 5 по 9 класи та 1-на паралель 10,11класси). Школа проектується 1-3-х поверховим, висота будівлі до верху покрівлі – 17,925 м. Висота поверхів (у чистоті) – 3,6 м. Головний вхід передбачений з південної сторони. Будівля школи розділене на три протипожежних відсіки, кожен з яких забезпечений мінімум двома евакуаційними виходами

Для забезпечення повноцінного навчального процесу в школі передбачається:
– 10-ть універсальних навчальних кабінетів і спеціалізованих кабінетів загальноосвітнього циклу (літератури, історії та суспільствознавства, географії, математики);
– Три лабораторії з природничих наук (фізики, хімії, біології);
– Кабінет інформатики та обчислювальної техніки;
– Комбінована майстерня (з обробки металу, з оброблення деревини);
– Майстерня з обслуговуючим видів праці (з обробки тканин, з кулінарії);
– Спортивний зал;
– Їдальня на 100 посадочних місць, що працює на сировині і напівфабрикатах;
– Актовий зал на 150 посадочних місць.