• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Складський комплекс (колишнє сміттєзвалище ХТЗ)

Функціональне призначення/ Назва проекту Складський комплекс (колишнє сміттєзвалище ХТЗ)
Адреса вул. Об’їздна, 1 с. Докучаєвське Харківського району Харківської області
Пропускна здатність 5387 м² складської площі
Площа земельної ділянки 9.429 га
Загальна площа об’єкта 8964 м²
Рік проектування 2007 та повторна реконструкція в 2017
Етапи проектування Ескізний проект, етап Проекту, робоча документація, авторський нагляд та здача в експлуатацію.
ГАП Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Андрій Штейнер. Повторна реконструкція: Олександр Саратов, Олексій Мурас, Уляна Чичкан

Проект передбачає реконструкцію будівель опитно-польової бази для створення комплексу складу матеріалів, адміністративно-побутових приміщень і автостоянки згідно з Проектом забезпечення пожежної безпеки №42/07 від 4.05.2007 р. Реконструйований комплекс включає в себе такі будівлі: існуючий головний корпус з розмірами в осях 72.7 м на 72.0 м і висотою 12.2 м, існуючий додатковий 4-поверховий корпус АБК з розмірами в осях 12.0 на 42.0, висотою 14.8 м, приставний препараційний блок з висотою 9.0-6.6 м і приставлений блок котельні, вентприміщення та пожежної насосної станції з розмірами в осях 12.0 на 18.0, висотою 5.2 м. Таким чином, складський комплекс включає в себе складські приміщення для підлогового зберігання в підвалі головного корпусу та в осях В/1-А/2 1-го поверху АБК, на 1 поверсі головного корпусу, препараційну (додаткову до головного корпусу), адміністративно-побутові приміщення в будівлі АБК та приставний інженерний блок.

З заходньої сторони комплексу розташовані КТП, мобільна дизель-генераторна та КНС. З східної сторони передбачений павільйон охорони. З південної сторони запроєктований підземний резервуар для пожежогасіння об’ємом 500 м3. З південно-західної сторони ділянки передбачено площадку для розміщення контейнерів для сміття, обладнану під’їздом автотранспорту.

На територію складського комплексу передбачено 3 в’їзди-виїзди з північної сторони. З боку препараційної замісцькована обертова площадка, необхідна для маневрів вантажного автотранспорту. Навколо комплексу передбачений протипожежний проїзд. З західної сторони (напроти будівлі АБК) за проектом передбачено парковку легкових автомобілів на 22 місця.