• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Торгова мережа супермаркетів “Фреш”

Назва проекту та Функціональне призначення Торгова мережа супермаркетів “Фреш”
Адреса Керч (3 магазини побудовані), Кривий Ріг (3 магазини побудовані), Херсон (1 магазин побудований), Харків (1 магазин побудований), Євпаторія (1 магазин побудований), Рівне (1 магазин побудований), Ялта (1 магазин – проект), Южний (1 магазин – проект), Полтава (1 магазин – проект), Івано-Франківськ (1 магазин – проект), Одеса (1 магазин – ескізний проект); Южний (1 магазин – ескізний проект); Сімферополь (1 магазин – ескізний проект); Калуш (1 магазин – ескізний проект); Мелітополь (1 магазин – ескізний проект)
Площа земельної ділянки Різна у різних містах України
Торгова площа об’єкту двох типів 2400 м² і 1200 м²
Рік проектування 2007-2009
Етапи проектування та роботи Ескізний проект, громадський совет, робочий проект, проходження експертизи, авторський нагляд, введення в експлуатацію
Головний архітектурний проектант Александр Саратов
Головний конструктор Анатолій Бутенко
Архітектори Александр Саратов, Олександр Данченко, Наталія Шаботінська, Андрій Штейнер, Дмитро Діденко, Юлія Жмурко, Олена Овчарова, Галина Бочек, Надія Ліпінська за участю Анни Шмакової та Марини Денисенко

У період з 2007 по 2009 рік було спроектовано кілька супермаркетів торгової мережі “Фреш”.

Було реалізовано два типи супермаркетів: з площею 1200 м² і 2400 м² торгової площі.

Супермаркети мають універсальне планування: на першому поверсі – торговий зал, технологічна частина; на другому поверсі – адміністративно-побутовий блок; крішна котельня.

Поверх на відмітці 0,000 (перший) включає торговий зал для розміщення продовольчих та непродовольчих магазинів, технологічну частину, санвузли. Головний вхід до будівлі веде в передкасову зону. Входи в торговий зал проектуються через передкасову зону і далі – через касові термінали в торговий зал. Передбачаються дві сходи, що ведуть на другий поверх і в котельню. У технологічній частині комплексу проектуються виробничі приміщення, приміщення для фасування і чипування товарів, санітарно-побутові приміщення, холодильні і морозильні камери.

Поверх на відмітці 3,600 (другий) включає адміністративно-побутові приміщення. З усіх приміщень другого поверху передбачено евакуаційний вихід в коридор, який має 2 виходи на евакуаційні сходи. У адміністративному блоку проектуються офісні приміщення, гардероби для чоловіків і для жінок, вантажники, чоловічі і жіночі санвузли, душові з роздягальнями, приміщення для прийому їжі.

Для опалення та забезпечення гарячою водою передбачена крішна котельня з входом з внутрішньої сходи через тамбур. Виходи на крівлю передбачаються по стрічках. Для видалення диму застосовані світлові люки.

Євпаторія
Генплан
Івано-Франківськ
Генплан
Керч
Генплан
Генплан
Генплан
Кривий Ріг
Генплан
Генплан
Генплан
Полтава
Генплан
Рівне
Генплан
Харків
Херсон
Генплан
Южний
Генплан
Ялта
Генплан