• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Торгово-розважальний центр “Метро Кеш енд Кері”

Назва проекту та Функціональне призначення Торгово-розважальний центр “Метро Кеш енд Кері” в Алексеевці
Адреса вул. Кольцева, Малоданилівський сільрада, смт. Мала Данилівка, Дергачівський район, Харківська область
Площа земельної ділянки 8,80 га
Загальна площа об’єкта 15382 м²
Торгова площа 12851 м²
Рік проектування 2011-2012
Етапи проектування Ескізний проект, Проект, Робоча документація, Авторський нагляд, Здача в експлуатацію
Головний архітектор проекту Олександр Саратов
Конструктор Анатолій Бутенко
Архітектори Олександр Саратов, Олексій Мурас

Ділянка розташована на вільній від забудови та інженерних мереж території. З східної сторони вона межує з територією фірми “БІНОТЕКС”, а з заходу – з котеджною забудовою. Основний фасад будівлі орієнтований на південь. З південної сторони ділянки передбачається проектована автодорога до ТРЦ “Магеллан”, на яку орієнтовані в’їзди та виїзди з території торгово-розважального центру “МЕТРО Кеш енд Керрі”.

Згідно з проектом, будуються наступні об’єкти:

– Будівля торгового центру;
– Окремо стояча котельня;
– Відкритий паркінг для автомобілів на 244 місця;
– Критий паркінг для автомобілів на 110 місць;
– Комплекс площадочних інженерних споруд.

На території ділянки, вільній від забудови, організовується відкритий паркінг для автомобілів клієнтів. На ділянках, які не використовуються під парковку, та на прилеглій до будівництва території передбачається улаштування газонів.

Будівля оптово-роздрібного торгового центру стелажного зберігання передбачається одноетажною з розмірами в осях 136,5х98 м, з висотою до верха парапета 9,0 м, і з мінімальною висотою до низу основних балок 7,8 м. Основна сітка колон забудови передбачається 21х14 м, у двоповерховій частині – 10,5х14 м і 10,5х10 м.

Торгові площі торговельного центру організовані як єдина двохсвітла просторова зона, освітлена ліхтарями верхнього світла. Видалення диму під час пожежі також організоване через ліхтарі у покрівлі. На першому поверсі розташовані приміщення вхідної зони з туалетами для відвідувачів, торговий зал, адміністративні та побутові приміщення, приміщення банку. На антресолі розміщуються приміщення для холодильних установок, допоміжні приміщення, приміщення кафетерію.

Під’їзд фур з товарами передбачається з боку вантажного двору, територія якого організована на 1,15 м нижче рівня підлоги першого поверху будівлі магазину для забезпечення найкращих умов для організації вантажно-розвантажувальних робіт. В’їзд і виїзд з території вантажного двору організовані по пандусах.