• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Торгово-розважальний комплекс “Велика кишеня” на Широнінцев

Назва проекту та Функціональне призначення Торгово-розважальний комплекс “Велика кишеня” на вулиці Гвардійців Широнінцев у місті Харкові
Адреса Вул. Гвардійців Широнінцев у місті Харкові
Площа земельної ділянки 0.9298 га
Загальна площа об’єкту 16307,4 м²
Торгова площа 12362 м²
Рік проектування 2006-2007
Етапи проектування та роботи Ескізний проект, робочий проект, авторський нагляд, введення в експлуатацію
ГАП Олександр Саратов
Головний конструктор Анатолій Бутенко, Андрій Шабанов
Архітектори Олександр Саратов, Дмитро Діденко, Андрій Штейнер за участю Марини Денисенко

Проект передбачав будівництво торгово-розважального комплексу – трьохповерхової будівлі з підвальним поверхом під частиною споруди. Торгово-розважальний комплекс включає в себе торгові зали на 3-х надземних поверхах, технологічну частину на першому поверсі, адміністративно-побутові приміщення на 2-му і 3-му поверхах, кріпельну котельню, інженерно-технічні приміщення в підвальній частині будівлі.

На ділянці передбачено автостоянку на 49 автомобільних місць з поєднаним в’їздом і виїздом на вул. Гвардійців Широнінцев. З іншого боку передбачено в’їзд на маневрову площадку, що використовується для подачі товарів.

Площадка комплексу проектується різнорівневою, з перепадом висот в 2.700 метра. Головний вхід передбачено зі сторони вул. Гвардійців Широнінцев на терасу перед будівлею, на якій проектується автостоянка на 49 місць. Зі сторони вул. Гвардійців Широнінцев проектується маневрова площадка, на яку виходить рампа для завантаження товарів. На маневровій площадці проектується майданчик для установки сміттєвих контейнерів. Площадка розташована зі сторони фасаду будівлі, що не має вікон.

Проектом передбачається улаштування двох майданчиків для гри дітей і майданчику для відпочинку дорослих зі сторони мікрорайону.

Торгово-розважальний комплекс включає: на першому поверсі – торговий зал продовольчих і непродовольчих товарів, технологічну частину; на другому поверсі – торговий зал для орендарів з продажу непродовольчих товарів, адміністративно-побутовий блок; на третьому поверсі – торговий зал для орендарів з продажу непродовольчих товарів, адміністративно-побутовий блок для орендарів.

Різкий перепад висот на ділянці проектування визначив рішення комплексу з цокольним поверхом, який використовується для розміщення інженерних приміщень (трансформаторна підстанція, електрощитова, приміщення для установки приточних вентиляційних установок, водомерний вузол, приміщення для насосної автоматичного пожежогасіння).