• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Торговий центр “Інтер-2” на ринку “Барабашово”

Назва проекту та Функціональне призначення Торговий центр “Інтер-2” на ринку “Барабашово”
Адреса вул. Академіка Павлова у місті Харкові
Площа земельної ділянки 6,1121 га
Загальна площа об’єкта 11 359 м²
Торгова площа 7 515 м²
Рік проектування 2015
Етапи проектування Ескізний проект, Робочий проект,
Генеральний архітектор проекту Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Наталія Шаботінська, Сергій Тихонов, Юлія Жмурко за участю Дмитра Діденка

Участок проектування розташований на території ринку “Барабашово” і має складну конфігурацію у вигляді двох перетинаючихся прямокутників. На майданчику розташовані одноповерхові торгові павільйони, які підлягають знесенню. Здійснення будівництва торгово-виставкового комплексу передбачено в межах земельної ділянки. Перед головним входом в торгово-виставковий комплекс на прилеглій до меж проектування території передбачено благоустрій площі. Створення комплексної зони відпочинку є доцільним з урахуванням безпосередньої близькості до території метрополітену та включення даної території до охоронної зони.

Проектований торгово-виставковий комплекс є двоповерховою будівлею, причому другий поверх розташований не над усією будівлею, а лише над його основним входом зі сторони вулиці Академіка Павлова. Конфігурація будівлі торгового центру у плані обумовлена межами ділянки.

На першому поверсі розташовані об’єкти торгівлі, заклад громадського харчування, побутові та допоміжні приміщення, зона для розвантаження. Зона розвантаження у фуд-корті передбачена з східної сторони під пішохідним мостики, що веде до головного входу.

На другому поверсі передбачається розташування торгових залів та шоурумів (залів показу, презентацій).

В’їзд на майданчик об’єкта будівництва здійснюється з вулиці Академіка Павлова. Передбачено парковки для обслуговуючого персоналу та працівників торгово-виставкового комплексу. Виїзди розв’язані з урахуванням складної дорожньо-транспортної ситуації для чіткої та простої схеми руху пішоходів та транспорту.

На майданчиках тимчасового торгово-виставкового комплексу передбачено 87 машиномісць.