• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

ТРЦ “Глорія” на Благовіщенському ринку

Назва проекту та Функціональне призначенняТРЦ Глорія на Благовіщенському ринку
АдресаПроспект Машинобудівників у м. Харкові
Площа земельної ділянки0,8057 га
Загальна площа об’єкта21059,8 м²
Площа орендованих приміщень12592,6 м²
Рік проектування2015
КонцепціяWestfourth Architecturs (W4)
Етапи проектуванняЕскізний проект, Етап Проект, експертиза
ГАПОлександр Саратов
Колектив архітекторів:Олександр Саратов, Дмитро Діденко, Сергій Тихонов, Юлія Жмурко, Денис Божко

Проектований торговий центр є трьохповерховою будівлею з технічним поверхом на висоті 15.6 м і підвалом, в якому передбачено паркінг тимчасового зберігання автомобілів відвідувачів на 143 автомобілі. На наземних площадках торгового центру передбачено ще 30 місць для автомобілів. Конфігурація будівлі торгового центру в плані обумовлена межами ділянки та червоними лініями вулиць просп. Машинобудівників і Пискунівської.

На першому поверсі розміщуються об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, заклади громадського харчування, побутові та допоміжні приміщення, зона вивантаження.

На другому поверсі проектуються об’єкти торгівлі непродовольчими товарами.

На третьому поверсі розміщуються об’єкти торгівлі непродовольчими товарами та кафе.

На висоті 15,6 м (технічний поверх) розташовані інженерно-технічні приміщення будівлі, включаючи котельню, котельню на даху, вентиляційні, кондиціювальні тощо.

У підвальному поверсі планується розташування паркінгу для відвідувачів. Також в підвалі передбачається розташування інженерних приміщень та насосних для пожежогасіння.

В’їзд до господарського двору будівельного об’єкта здійснюється зі сторони вулиці Пискунівської, а виїзд – з проспекту Машинобудівників. З боку господарського двору передбачені розвантажувальні рампи з вирівнювальними платформами для вивантаження товарів. В господарському дворі передбачається встановлення сміттєвих контейнерів, майданчика для розміщення мобільної ДЕС, парковки для обслуговуючого персоналу та працівників торгового центру. Зі сторони проспекту Машинобудівників і вулиці Пискунівської передбачені два в’їзди-виїзди з підземного паркінгу. Виїзди реалізовані з урахуванням складної дорожньо-транспортної ситуації на основі чіткої та простої схеми руху пішоходів та транспорту.