• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Тимчасовий пасажирський термінал

Функціональне призначення/ Назва проекту Реконструкція старого аеровокзалу Харківського аеропорту під VIP-термінал
Адреса Харківський аеровокзал, вул. Ромашкіна, 1, м. Харків
Пропускна здатність 800 пасажирів/год
Площа земельної ділянки 1,44 га
Загальна площа об’єкта 5 216 м²
Рік проектування 2011
Етапи проектування Ескізний проект, Проект, Робоча документація, Наукове супроводження, Авторський нагляд та введення в експлуатацію.
ГАП Олександр Саратов
Архітектори Олександр Саратов, Олексій Мурас, Максим Булат

Тимчасовий пасажирський термінал (згодом – ангар для бізнес-авіації) розташований на існуючій ділянці аеровокзального комплексу, з будівництвом тимчасового пасажирського терміналу, що планується на території із занедбаними будівлями, які підлягають зносу. Площа забудови запроектованого пасажирського терміналу становить 1,44 га. Доїзд до будівлі забезпечений з вулиці Аерофлотської.

Проект передбачає будівництво будівлі тимчасового міжнародного пасажирського терміналу аеровокзалу згідно з завданням на проектування і затвердженим митницею, прикордонними та службами безпеки (САБ). Запроектований термінал – це будівля розмірами 48 м на 108 м і висотою 12 метрів.

На рівні +-0,000 мм заплановано наступні об’єкти: пасажирський зал (вестибюль), каса, технологічні приміщення, відділення багажу, санвузли, зона проходження контролю САБ і митної служби, зона очікування, приміщення для огляду та офісні приміщення для прикордонної, митної служб, приміщення для огляду та офісні приміщення служби безпеки, а також кафетерій.

На привокзальній площі передбачаються автостоянки з в’їздом-виїздом на вулицю Аерофлотську, а також майданчики для відстою автобусів і маршрутних таксі.

Головні входи до тимчасового пасажирського терміналу заплановані з привокзальної площі.