• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Житловий будтнок з терасою

Функціональне призначення

Житловий будтнок з терасою

Адреса

пос. Циркуни у  Харьківській області

Площя земельної ділянки

0.67 га

Загальна площа поекта

Орієнтовно 297м²

Рік проектування

2008

Стадії проектування

Ескізний проект, робочий проект, авторський контроль

ГАП

Александр Саратов

Архитектори

Александр Саратов, Александр Данченко

 

Проектуєма ділянка індивідуального забудовника знаходиться на у селі Циркуни Харківскої області. Будинок розташований на похилому схилі з видом на селеще Жуковськ і зелений масив Лесопарк.

З північно-західної, південно-східної та південно-західної сторін ділянка межує з іншими ділянками індивідуальних землекористувачів. Рельеф має пологий схил в бік ставків між двох пагорбів. Ділянка має три терасси. На верхній розташовані гараж та господарське приміщення, не средній житловий будинок і нижня зпроектована для зенених насаджень.

Підʼїзд на ділянку розраховується зі сторони вулиці Проселочной.

 Просторова композиція житлового будинку відповідає двум основним завданням поставлених замовником:

1. Максимально сховати будинок зі сторони вулиці і відкрити внутрішній простір в сторону Лісопарку. Будинок має зручну орієнтацію кімнат по сторонах світу.

На першому поверсі розташовані передпокій, холл, вітальня, зимовий сад, їдальня, кужня, кімната персоналу, гостьова спальня, топкова, санвузол. Між їдальній та вітальній проектується камін.

На другому поверсі розміщени холл, ванна кімната, три дітячі спальні і спальня господарів зі своєю ванною та гардеробом.