• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Житловий комплекс

Функціональне призначення

Житловий комплекс

Адреса

Район с.Мартової Харківської області

Площа земельної ділянки

0.95 га

Загальна площа об’єкта

Орієнтовно 700м²

Рік проектування

2011 – 2013

Стадії проектування

Ескізний проект, робочий проект, авторський нагляд

ГАП

Олександр Саратов

Авторський колектив:

Олександр Саратов, Олександр Данченко

Житловий комплекс запроектований у прибережній смузі Печенізького водосховища, зеленої його зони біля селища Мартова. Житловий комплекс включає одноповерховий житловий будинок, двоповерховий лазневий будиночок, басейн, господарський блок з котельнею, кужнею та гаражем, крім цього, запроектований елінг. Всі будівлі розосереджені на території лісового соснового бору на березі водосховища. Композиція будується на підпорядкуванні всього комплексу природній домінанті – великій воді. Основні приміщення та тераси розкриті на неї.

Головний в’їзд на ділянку проектується з північного боку із існуючої траси. При в’їзді на ділянку запроектовано паркування для легкових автомобілів та блок господарських приміщень, що складаються з приміщень охорони, господарських приміщень, котельного та критого майданчика для встановлення дизель-генератора. З боку існуючої траси передбачено другий технічний в’їзд для обслуговування очисних споруд та вивезення сміття.

Для запобігання ерозії берега за проектом спеціалізованої організації виконується зміцнення берега габіонами та намивання пляжу. Дані заходи усувають загрозу обвалення берега та падіння дерев.