• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Житловий будинок з басейном

“`html
Функціональне призначення Житловий будинок з басейном
Адреса Район селища Флоринка в Харківській області
Площа земельної ділянки 0.3 га
Загальна площа об’єкта Приблизно 400м²
Рік проектування 2019
Етапи проектування Ескізний проект, робочий проект, авторський нагляд
Головний архітектор-проектувальник (ГАП) Олександр Саратов
Дизайнер В’ячеслав Ноздрачев
Архітектори Олександр Саратов, Олександр Данченко
“`

Цей житловий будинок розрахований на два об’єми: одноетажний об’єм гаражу на 2 автомобілі з господарськими приміщеннями та двохетажний об’єм самого будинку.

Основний вхід планується зі сторони вулиці. Розвиток простору всередині будинку передбачений в напрямку басейну, який, в свою чергу, продовжує анфіладне будівництво просторів будинку, нанизуючи їх на одну вісь, паралельну вулиці.

Зі сторони басейну передбачена тераса, частково крита балконом. Об’єм балкона виконує роль об’ємного елемента – посередника, який пов’язує двохетажний об’єм житлового будинку із простором тераси навколо басейну.

На першому поверсі житлового будинку розташовані прихожа, кухня, їдальня з об’єднаним санвузлом, кабінет, вітальня. У простір вітальні вбудована сходи, які ведуть на другий поверх.

У зниженій частині будинку (господарський блок із гаражем) розташовані: топочна, гараж, допоміжні приміщення, кладова господарського поверху.

На другому поверсі передбачається 4 спальні (одна з них з санвузлом) та об’єднаний санвузол.

Основним елементом у композиції будинку є басейн. Велика тераса, на яку організовані виходи з основних приміщень будинку (вітальні, їдальні та кухні), а також сад, усе розкрито на басейн.