• 2024 ©ARCSTONE.COM.UA — АРКСТОУН, ХАРКІВ

    Архітектурне проектування, проекти промислових комплексів, житлових будівель, комерційної нерухомості. Макети та візуалізації проектів. Архітектурна майстерня у Харкові Аркстоун. Робота для архітекторів.

Адміністративно-виробничий комплекс

Назва проекту та функціональне призначення Адміністративно-виробничий комплекс (реконструкція) на Велозаводській
Адреса вул. Велозаводська, м. Харків
Площа земельної ділянки 0,8739 га
Загальна площа об’єкта 4145 м²
Рік проектування 2007-2008
Етапи проектування Ескізний проект, робочий проект, авторський нагляд
ГАП Олександр Саратов
Конструктор Анатолій Бутенко
Архітектори Олександр Саратов, Андрій Штейнер, Максим Булат, Віталій Кічигін з участю Надії Липинської

Реконструкція адміністративно-виробничих приміщень з надбудовою, добудовою адміністративно-побутового корпусу та реконструкцією існуючого навісу є першою чергою будівництва виробничих, складських приміщень, автозаправочного блок-пункту та реконструкції нежитлових будівель і споруд під виробничі, адміністративно-побутові та складські приміщення на вул. Велозаводській у м. Харкові.

Поверх на висоті -3,000 включає приміщення для відпочинку, душ та туалет, водомірний вузол, електрощитову, приміщення тимчасового зберігання люмінесцентних ламп. Входи в підвал організовані з боку двору та з вул. Велозаводської. Загальна кількість евакуаційних виходів – три. Усі сходи мають виходи безпосередньо назовні. У добудовуваній 5-ти поверховій частині будівлі на висоті -3,000 передбачається підведення всіх інженерних комунікацій та розміщення всіх технічних приміщень: електрощитової, водомірного вузла, насосної.

Поверх на висоті 0,000 включає прохідну, приміщення, необхідні для охорони, кабінети, приміщення для прийому їжі, туалети. У реконструйованій частині розташовані виробничі приміщення: агрегатний відділ, склади, навчальний клас для персоналу та гардероб. Основний вхід до будівлі здійснюється з вулиці Велозаводської, через прохідну в вестибюль, в який виходять коридори виробничої та адміністративно-побутової частини проектованої будівлі. Добудовувана 5-ти поверхова частина будівлі має три евакуаційні виходи та дві евакуаційні сходи. Під час коригування рішень щодо реконструйованої частини будівлі, на першому поверсі передбачено добудову загального тамбура перед в’їздами в існуючі автомобільні бокси. Автобокси не реконструюються. На висоті 0000 реконструйованої частини будівлі здійснюється перепланування існуючих виробничих та побутових приміщень, передбачено окремий вихід безпосередньо назовні з виробничих приміщень.

Третій поверх розташований на двох відмітках: 6,300 і 7,060. У реконструйованій частині будівлі, у вісах 1-4, розташовані адміністративно-побутові приміщення та санвузли. Для цієї частини поверху є дві пожежні сходові клітки – біля осі 1 та у вісах 4-5. На перепаді відміток між реконструйованою частиною та надстраюваною 5-поверховою частиною проектується сходи. У надстраюваній частині будівлі (над боксами у вісах 1-2), передбачена корекція, розміщуються побутові та службові приміщення, санвузли та кабінети ІТР.

На четвертому і п’ятому поверхах (відмітка 9.600, відмітка 12.900) проектуються адміністративні приміщення та кабінети ІТР. На п’ятому поверсі передбачено організацію апартаментів генерального директора та перших заступників, приміщень охорони та відпочинку. Пожежними виходами служать дві пожежні сходові клітки – у вісах 8-10 та 13-15.

На рівні даху нової частини будівлі передбачена котельня. Вона має два пожежних виходи: у сходову клітку через вестибюль та на дах.

При реалізації проектних рішень реконструкції існуючих адміністративно-виробничих приміщень з надбудовою третього поверху та пристроєм 5-поверхового, створення планується різновисокого, пластичного сучасного будинку.

У дворі бази передбачені дизель-електростанція, протипожежний резервуар на 60 м³, який складається з двох секцій.