2-а черга будівництва – Склад готової продукції, установка закалки скла та лінія магнетрону.
3-я черга будівництва – Виробнича лінія №2 з продуктивністю 550 т/добу, енергоблок №2, цех для приготування суміші, склад скловолокна, конвеєри та споруди для подачі скловолокна та скляної суміші, інженерні споруди.
Перспектива – розвиток залізничних шляхів для постачання матеріалів, завод для обогащення піска, склади піску.
Категорія за шкідливістю проектованого заводу – IV клас (СЗЗ-100м) дод.4 ДСП-173, (виробництво будівельної промисловості).
Для 1-ї черги будівництва на території для забезпечення повноцінної діяльності заводу, згідно з технологічними вимогами даного виду виробництва передбачені такі будівлі та споруди:
1. Виробничий цех (№1.1 за генеральним планом) – розташований вздовж південного кордону ділянки. В самому цеху розташована виробнича лінія, яка включає: скляна піч, ванна розплавлення.
2. Будівля ліера (печі віджигу) (№2.1);
3. Будівля складу готової продукції (№3.1) – тут розташований участок різки та упаковки скла, участок зберігання упаковочного матеріалу, зарядна, мийки погрузочної техніки та зони автомобільної відвантаження. Склад займає більшу частину ділянки і розташований так, що зона вантаження орієнтована на північ на вул. Кирпичну. Перед зоной вантаження облаштовується розворотна площадка для маневрування вантажівками та в’їзду для вантажівок.
4. Установка утилізації тепла з димовою трубою (№6.1) – розташована на східному боці виробничого цеху.
5. Цех збагачення (№11.1) – за технологічними особливостями розташований поблизу основного виробництва та скляної печі. Тут виготовляється шихта, яка використовується при виробництві скла.
6. Склад сировини в “біг-бегах” (вихідної сировини) (№12.1) – розташований на південно-західному куті ділянки біля скляної печі та цеху збагачення, поруч з підстанцією 154/20кВ.
7. Склад скловолокна (№10.1) – розташований біля будівлі ліера та участка різки та упаковки скла. Він з’єднаний транспортним коридором з участком різки;
8. Транспортний коридор шихти (№26.1) – надземний, висотою не менше 4,5 метра над проїзною частиною, проходить від складського цеху до виробничого цеху.
9. Транспортний коридор скловолокна (№27.1) – надземний, висотою не менше 4,5 метра над проїзною частиною.
10. Адміністративно-побутовий корпус (№4.1) – розташований на північному боці ділянки перед зоною вантаження, прибудований до складу готової продукції.
11. Енергоблок (№8.1) – включає станцію обертального водопостачання, РП 20 кВ, дизель-генераторну, машинний зал турбіни, компресорну, приміщення РП і ТП, котельню резервного живлення. Енергоблок займає площ